Uzlādes stacijas

SIA MMX Energy piedāvā iekārtas elektromobiļu uzlādei. Visiem, kam ir vajadzība nodrošināt elektromobiļu uzlādi, palīdzēsim izvēlēties atbilstošu uzlādes staciju. Nepieciešamības gadījumā parūpēsimies par tās uzstādīšanu un ekspluatāciju. Piedāvājam vadošo ražotāju uzlādes stacijas, tajā skaitā, ABL Sursum, Efacec, ABB, Webasto. Šie ražotāji nemitīgi pilnveido savu produktu klāstu, kas lietotājiem dod pārliecību, ka uzlādes stacijas būs atbilstošas arī nākotnes elektromobiļu modeļiem. 

Mūsu pakalpojumi:


Piegāde

Nogādājam iekārtas no ražotāja līdz klientu mājas vai ofisa durvīm

Uzstādīšana

Nodrošinām elektropieslēgumu projektēšanu un ierīkošanu

Serviss

Rūpējamies par iekārtu apkopi

Uzlādes staciju veidi

Publiskās uzlādes stacijas

Šīm uzlādes stacijām ir standarta "Type 2" ligzda. Tāpēc, uzlādēt ir iespējams jebkuru elektromobili. Papildus tam, iekārtas ir aprīkotas ar RFID karšu lasītāju un 3G komunikāciju moduli, lai nodrošinātu lietotāju autorizāciju, kā arī, lai pieslēgtu uzlādes staciju norēķinu sistēmām.

Šī tipa uzlādes stacijas ir vispiemērotākās uzstādīšanai privātos un sabiedriskos stāvlaukumos, piemēram, pie biroju ēkām, pie pašvaldībām, pie lielveikaliem vai daudzdzīvokļu namu garāžās.

Šādiem objektiem atbilstošas ir, piemēram, ABL 2W2240 vai Elinta CityCharge uzlādes stacijas.

Ātrās uzlādes stacijas

Ātrās uzlādes stacijas nodrošina elektromobiļa bateriju uzlādi  30 minūšu laikā.

Mēs piedāvājam plašu klāstu ar Efacec ātrajām un superātrajām uzlādes stacijām ar jaudu no 50  līdz 350 kW. Tādējādi, atradīsim īsto iekārtu tieši Jūsu vajadzībām.