Uzlādes stacijas

SIA MMX Energy piedāvā iekārtas elektromobiļu uzlādei. Visiem, kam ir vajadzība nodrošināt elektromobiļu uzlādi, palīdzēsim izvēlēties atbilstošu uzlādes staciju. Nepieciešamības gadījumā parūpēsimies par tās uzstādīšanu un ekspluatāciju. Piedāvājam vadošo ražotāju uzlādes stacijas, tajā skaitā, ABL Sursum, Efacec, Circontrol. Šie ražotāji nemitīgi pilnveido savu produktu klāstu, kas lietotājiem dod pārliecību, ka uzlādes stacijas būs atbilstošas arī nākotnes elektromobiļu modeļiem. 

Mūsu pakalpojumi:


Piegāde

Nogādājam iekārtas no ražotāja līdz klientu mājas vai ofisa durvīm

Uzstādīšana

Nodrošinām elektropieslēgumu projektēšanu un ierīkošanu

Serviss

Rūpējamies par iekārtu apkopi atbilstoši ES prasībām

Uzlādes staciju veidi

Privātās uzlādes stacijas

Šādas uzlādes stacijas ir vispiemērotākās uzstādīšanai privātā teritorijā, piemēram, mājās vai pie uzņēmuma sava elektromobiļa uzlādei.  Uzlādes stacija parasti ir nokomplektēta ar uzlādes kabeli un spraudni, kas atbilstošs Jūsu elektromobilim. Elektromobiļa uzlāde ir ļoti ērta, jo nepieciešams tikai uzlādes spraudni pievienot elektromobiļa uzlādes ligzdai.

Uzlādes stacija ļaus Jūsu elektromobili uzlādēt ātrāk. Uzlādes laiks ir 4-8 stundas, atkarībā no elektromobiļa modeļa.

Uzlādes stacija nodrošinās Jūsu īpašuma un elektromobiļa elektrodrošību.

Savam elektromobilim piemērotu uzlādes staciju atradīsiet mūsu veikalā.

  Publiskās uzlādes stacijas

  Šīm uzlādes stacijām ir standarta "Type 2" ligzda. Tāpēc, uzlādēt ir iespējams jebkuru elektromobili. Papildus tam, iekārtas ir aprīkotas ar RFID karšu lasītāju un 3G komunikāciju moduli, lai nodrošinātu lietotāju autorizāciju, kā arī, lai pieslēgtu uzlādes staciju norēķinu sistēmām.

  Šī tipa uzlādes stacijas ir vispiemērotākās uzstādīšanai privātos un sabiedriskos stāvlaukumos, piemēram, pie biroju ēkām, pie pašvaldībām, pie lielveikaliem vai daudzdzīvokļu namu garāžās.

  Šādiem objektiem atbilstošas ir, piemēram, ABL 2W2240 vai Elinta CityCharge uzlādes stacijas.

  Ātrās uzlādes stacijas

  Ātrās uzlādes stacijas nodrošina elektromobiļa bateriju uzlādi  30 minūšu laikā.

  Mēs piedāvājam plašu klāstu ar Efacec ātrajām un superātrajām uzlādes stacijām ar jaudu no 50  līdz 350 kW. Tādējādi, atradīsim īsto iekārtu tieši Jūsu vajadzībām. 

  Produkti

  Visus produktus meklējiet mūsu interneta veikalā.