PRIVĀTUMS

Atruna: Šis dokuments tika izveidots kā informācijas paraugs. Izmantojot šo paraugu, Tu piekrīti šai atrunai un esi informēts, ka Webnode nav atbildīgs par darbībām, kas veiktas vai tiek veiktas pamatojoties uz šīs lapas saturu. Mēs iesakām meklēt juridisko konsultāciju un pielāgot šo dokumentu atbilstošu uzņēmuma vajadzībām.

Galvenā informācija

Privātuma politika ir iekļauta un uz to attiecas noteikumi un nosacījumi. Privātuma politika apraksta to, kā [uzņēmuma nosaukums] aizsargā un izmanto informāciju, kas ir iesniegta uzņēmumam, kamēr šī vietne tiek izmantota.

Ja lietojot šo vietni, Jums tiek lūgts sniegt informāciju, šī informācija tiks izmantota tikai šajā privātuma politikā aprakstītajos veidos.

Privātuma politika tiek atjaunota. Jaunāka versija ir publicēta šajā lapā.

Ievads

Mēs apkopojam un izmantojam noteiktu informāciju par personām, lai piedāvātu produktus un pakalpojumus, kā arī, lai aktivizētu noteiktas funkcijas šajā vietnē. Mēs arī apkopojam informāciju, lai labāk saprastu, ka apmeklētāji izmanto šo vietni, lai varētu sniegt ātru un atbilstošu informāciju.

Kādu informāciju mēs apkopojam

Reģistrējoties, iegādājoties produktus vai pakalpojumus, un katru reizi, kad šī vietne tiek apmeklēta vai ienāciet savā kontā, mēs apkopojam konkrētus informācijas veidus; tie ir sīkāk aprakstīti turpmākajos punktos.

Lietotāja sniegtā informācija:

 • Personīgi identificējama informācija (piemēram, vārds un e-pasta adrese), kuru Jūs iesniedzat reģistrējoties pakalpojumiem vai piedaloties dažādās vietnes darbībās, piemēram, augšupielādējot attēlus un aprakstus, augšupielādējot videoklipus, publicējot ziņojumus mūsu forumos.

Sīkdatnes:

 • Kad šī vietne tiek apmeklēta, mēs varam nosūtīt vienu vai vairākas sīkdatnes– nelielu teksta failu ar burtu un ciparu rakstzīmju virkni- kas datoram unikāli identificēs izmantoto pārlūkprogrammu.
 • Mēs izmantojam gan sesiju sīkdatnes, gan pastāvīgās sīkdatnes.
 • Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas cietajā diskā pēc tam, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma. Pastāvīgās sīkdatnes var tikt izmantotas pārlūkprogramma atkāroti apmeklējot konkrētu vietni. Pastāvīgās sīkdatnes var noņemt, sekojot pārlūkprogrammas palīdzības pamācības soļiem.
 • Sesijas sīkdatnes ir pagaidu faili, kas tiek dzēsti pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas.
 • Jūs variet iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, lai atteiktu visām sīkdatnēm vai, lai saņemtu informāciju, kādas sīkdatnes tiek nosūtītas. Tomēr iespējams, ka atsevišķas pārlūkprogrammas iespējas nedarbosies pareizi, ka funkcija “pieņemt sīkdatnes” ir atspējota.

Žurnālfaili:

 • Žurnālfailu informācija ir automātiski nosūtīta no pārlūkprogrammas, katru reizi, kad tiek apmeklēta tīmekļa lapa.
 • Kad Jūs reģistrējieties vai apmeklējiet mūsu vietni, mūsu serveri automātiski reģistrē noteiktu informāciju, kuru Jūsu pārlūkprogramma nosūta ikreiz, kad apmeklējiet tīmekļa vietni.
 • Šie serveru žurnāli var ietvert informāciju, piemēram, Jūsu tīmekļa pieprasījumu, Interneta Protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu, pārlūkprogrammas valodu, atsauces/izejas lapas un universālo resursu meklētāju (URL), platformas veidu, klikšķu skaitu, domēna vārdus, galvenās lapas, apskatītās lapas un šo lapu secību, konkrētajās lapās pavadīto laiku, pieprasījumu datumu un laiku, kā arī vienu vai vairākas sīkdatnes, kas var unikāli identificēt pārlūkprogrammu.

Kā mēs izmantojam šo informāciju

Ja Jūs mūsu vietnē iesniedziet personīgi identificējamu informāciju, mēs šo informāciju izmantojam, lai darbotos, uzturētu un sniegtu Jums mūsu vietnes iespējas un funkcionalitāti.

Jebkāda personīgā informācija vai saturs, kuru Jūs brīvprātīgi ievietojiet tiešsaistē (diskusiju lapās, ziņu sadaļās un blogos, savā personīgajā publiskajā profila lapā, u.t.t.) Kļūst publiski pieejama, un to var apkopot un izmantot citi. Visi attēli, paraksti, videoklipi vai cits saturs, kuru iesniedziet mūsu vietnē, var tikt izplatīts, izmantojot internetu un citus multivides kanālus, un to var skatīt plašāka sabiedrība.

Mēs varam izmantot Jūsu e-pasta adresi ne-mārketinga vai administrācijas mērķiem (piemēram, informējot Jūs par galvenajām vietnes izmaiņām vai klientu apkalpošanas nolūkiem). Mēs izmantojam gan personiski identificējamu informāciju, gan arī informāciju, kas nav personīgi identificējama (piemēram, anonīma lietotāja lietošanas dati, sīkdatnes, IP adreses, pārlūkprogrammas tips, klikšķu straumes dati, u.t.t.), lai uzlabotu mūsu vietnes kvalitāti un dizainu, kā arī, lai izveidotu jaunas iespējas, reklāmas, funkcijas un pakalpojumus, uzglabājot, izsekojot un analizējot lietotāja preferences un tendences.

Mēs izmantojam sīkdatnes un žurnālfailu informāciju, lai:

 1. Atcerētos informāciju un Jums tā nebūtu atkāroti jāievada apmeklējuma laikā vai nākamajā reizē, kad apmeklēsiet mūsu vietni;
 2. Nodrošinātu pielāgotu, personalizētu saturu un informāciju;
 3. Uzraudzītu mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti;
 4. Pārraudzītu apkopoto informāciju, piemēram, kopējo apmeklētāju skaitu un datplūsmu;
 5. Izsekotu ierakstus, iesniegumus un statusu reklāmās, loterijās un konkursos;
 6. Diagnosticētu vai novērstu tehniskās problēmas, par kurām ziņojuši mūsu lietotāji vai inženieri, kuri ir saistīti ar IP adresēm, kuras kontrolē konkrēta tīmekļa kompānija vai ISP;
 7. un piekļūtu informācijai pēc pierakstīšanās.

Kad mēs atklājam informāciju

Mēs sniedzam personīgi identificējamu informāciju un informāciju, kas nav personīgi identificējama mūsu personāldaļai, lai to apstrādātu mūsu vārdā. Mēs pieprasām, lai šīs puses piekristu apstrādāt šādu informāciju saskaņā ar mūsu privātuma politiku, un mēs darām visu, lai ierobežotu šīs informācijas izmantošanu un izmantotu citus, atbilstošus konfidencialitātes un drošības pasākumus.

Mēs varam izpaust personiski identificējamu informāciju un/vai informāciju, kas nav personīgi identificējama, ja to pieprasa likums, vai uzskatot, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai izpildītu valsts tiesību aktus (piemēram, ES Autortiesību likumu) vai reaģētu uz tiesas pavēsti vai tiesas rīkojumu.

Iespējams, ka būs nepieciešams dalīties ar informāciju, lai izmeklētu, novērstu vai veiktu nepieciešamos pasākumus saistībā ar aizdomām vai faktiskām nelikumīgām darbībām, tostarp, bet ne tikai, krāpšanu, potenciālus draudus sabiedrības drošībai vai kādas personas fiziskajai drošībai, mūsu Noteikumu pārkāpšanai vai kā citādi, kas atļauts ar likumu.

Mēs arī paturam tiesības izpaust personiski identificējamu un/vai informāciju, kas nav personiski identificējama un, par kuru, mēs esam pārliecināti, ir piemērota vai nepieciešama, lai izpildītu mūsu Noteikumus, veiktu piesardzības pasākumus pret atbildību, izmeklētu un aizsargātu sevi pret jebkurām Trešo personu prasībām vai apgalvojumiem, lai palīdzētu valsts izpildaģentūrām, lai aizsargātu mūsu vietņu, produktu un pakalpojumu drošību un integritāti, kā arī īstenotu vai aizsargātu mūsu personāla, lietotāju vai citu personu tiesības, īpašumu vai personīgo drošību.

Jūsu izvēle

Jūs, protams, variet atteikties iesniegt personiski identificējamu informāciju izmantojot mūsu vietni, tādā gadījumā mēs varam nespētu sniegt Jums noteiktus pakalpojumus. Jūs variet jebkurā laikā atjaunot vai labot savu personīgo profila informāciju un e-pasta preferences, apmeklējot sava konta profila lapu. Lūdzu, ņemiet vēra, ka multivides faili, kurus Lietotājs ir augšupielādējis Webnode lapā nevar tik noņemti, un tie paliek pakļauti mūsu pakalpojumu sniegšanas Noteikumiem.

Lai aizsargātu Jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veicam pamatotas darbības (piemēram, pieprasām unikālu paroli), lai pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms piešķiram Jums piekļuvi profilam vai tā labojumiem. Jūs esiet atbildīgs par Jūsu unikālās paroles un konta informācijas noslēpuma glabāšanu.

Jūsu informācijas kontrolēšana

Mēs nekad nenodosim, neizplatīsim un nepārdosim Jūsu personīgo informāciju trešajām personām, ja vien Jūs nebūsiet sniegušo atļauju vai, ja likums to pieprasīs. Visa Jūsu personīgā informācija tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu datu aizsardzības politiku saskaņā ar 1998. gada Datu Aizsardzības Likumu.

Drošība

Mēs izmantojam komerciāli sapratīgas fiziskās, vadības un tehniskās garantijas, lai saglabātu Jūsu personīgās informācijas integritāti un drošību. Tomēr mēs nevaram, nodrošināt vai garantēt jebkādas informācijas, kuru Jūs mums paziņojat, drošību un to darāt uz sava riska pamata. Saņemot Jūsu iesniegto informāciju, mēs veiksim visas nepieciešamās darbības mūsu sistēmas drošībai. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka tā nav garantija, ka šī informācija var nebūt pieejama, izpausta, mainīta vai iznicināta, pārkāpjot jebkuru no mūsu fiziskajām, tehniskajām vai vadības drošības prasībām.

Saites no mūsu vietnes

Mūsu vietne var būt saites uz citām vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums nav kontroles pār vietnēm, kas atrodas ārpus mūsu vietnes [domēna nosaukums] domēniem. Ja Jūs sniedziet informāciju vietnei, uz kuru mēs novirzām, mēs nenesam atbildību par vietnes aizsardzību un konfidencialitāti. Vienmēr uzmanieties, iesniedzot informāciju tīmekļa vietnēm. Vienmēr kārtīgi izlasiet vietnes aizsardzības un privātuma politiku.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo politiku, lūdzu sazinieties rakstot uz e-pastu[………] vai uz: […….].

Privātuma politika pēdējo reizi tikai atjaunota: […….].