Mājas automatizēšana:

drošība = komforts

Tagad gandrīz jebkura ēka var kļūt automatizēta! Mēs piedāvājam AFRISOLab sistēmas, kas kopā ar EnOcean® bezvadu moduli ir ideāls risinājums elastīgai viedās mājas sistēmai tieši Jūsu mājās.

Pilnīga mājas automatizācija nozīmē bezvadu tehnoloģiju tīklu, kas kontrolē apgaismes, apsildes un gaisa kondicionieru sistēmas ar centralizētas sistēmas palīdzību. Smart Home System AFRISOLab dod iespēju aprīkot ēkas arī ar sensoriem un trauksmes ierīcēm uzticamai aizsardzībai pret noplūdēm (piemēram, eļļas vai ūdens). Šī sistēma apstrādā sensoru un patēriņa datus, kontrolē un iniciē citas darbības, kā arī nosūta šo informāciju uz Jūsu mobilajām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem utt. caur WLAN, Internetu vai GSM tīklu. Piedāvājam iespēju sistēmai pievienot arī citu partneru produktus, kas paredzētu mājokļa sistēmu kontrolei.

Tagad jebkuras ēkas vai mājas automatizācija pieejama par saprātīgām cenām. Gan jaunbūvēs, gan esošās telpās viegli uzstādīt viedās ierīces, jo tās izmanto EnOcean® bezvadu tehnoloģiju. Pie tam, EnOcean® bezvadu ierīcēm nav nepieciešamas baterijas, kas kardināli atvieglo sistēmas uzturēšanu un apkalpošanu.


Bez vadiem

Mājas automatizācijas sistēmai nav nepieciešami nekādi vadi. Neizmantojot vadus, varat ieekonomēt naudu un būt arī videi draudzīgāki!

Bez baterijām

Mūsu sistēmām nav nepieciešamas arī baterijas. Enerģija, kas nepieciešama paziņojumu sūtīšanai, tiek ņemta no apkārtējās vides - kustībām, spiediena, gaismas, temperatūras un vibrācijām.

Bez limita

Renovāciju projekti un jaunas ēkas iegūst no jaunām, radošām un inovatīvām iespējām. Piedāvājam neskaitāmus veidus, kā kombinēt pieejamos produktus tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām!